Vypadávání vlasů u mužů

Alopecie (Vypadávání vlasů u mužů), může mít řadu příčin. Již existuje mnoho terapií a znamená to úspěšně bojovat proti vypadávání vlasů u mužů a žen.

Propecia finasteride

Propecia finasteride


Ale co je důvodem vypadávání vlasů? Každý vlas má určitou dobu jako život, přestane růst, selže a vypěstujte nové vlasy. Rozčilování není jen, pokud zjistíte, že ráno jediný chloupky na její polštář, umyvadlo nebo sprcha. Je to naprosto normální. Ztrácí však vznikají každý den více než 100 vlasů, individuální holé těla, pak hovoříme o vypadávání vlasů, známé lékařsky jako výpar. Vypadávání vlasů u mužů obvykle způsobí Hairlessness. Lékařský termín pro to je alopecie nebo alopecie. Jde před objevením se pouze Dočasná ztráta vlasů a vlasy dorůst. Je-li však přežila poškození vlasů kořeny, jako vzácné zjizvení alopecie nebo popálení, žádné nové vlasy mohou být tvořeny na postižené oblasti.

Ve většině případů lidí, kteří mohou týkat to je obvykle Anlagebedingt (andro genetické alopecie dědičné vypadávání vlasů). Ustupující vlasová chrámy nebo řídnoucí vlasy v oblasti kulisek tonsure. Postupem času to může šířit do holé čelo a zadní část hlavy, dokud jen řídké vlasy věnec. Ženy mohou být také ovlivněny andro genetické související ztráta vlasů. Jste normálním způsobem ne holohlavý, její vlasy jsou mnohem tenčí v zóně apex. Tento alopecie je patrný u většiny žen poprvé v menopauze.

Vzniknou o Münzengrosse kolem lysiny na vousy nebo hlavy, je alopecie obecně areata (kruhový vypadávání vlasů). Předpokládá se, že příčinou této poruchy je tělu vlastní imunitní systém. Nemoci pokožky nebo kůže, jak může být rovněž příčinou každého úřadu například opsaný plísňové infekce. Kromě těchto uvedených alopecie existuje možnost, že vlasy mohou být obvykle stejnoměrně světle. To pak označuje jako difúzní ztráta vlasů. Důvod pro toto, mohl underActive nebo hyperaktivní štítné žlázy, jakož i také indikovat nedostatek železa.

Infekční nemoci a léky mohou pomoci také, že vlasy se stává tenčí. Chemoterapie a radioterapie se obvykle předpokládá, že vlasy zcela selžou, začnou růst znovu, ale většinou po ošetření. Konečně vliv stresu na růst vlasů je diskutována. Existuje mnoho produktů na trhu k dispozici, která by měla zastavit vypadávání vlasů u mužů nebo stimulovat růst vlasů. Ale jen málo prostředků na trhu byly testovány v dobrých spolehlivých studií o jejich účinku. Za prvé a především by měla být, zda vůbec alopecie, nebo vypadávání vlasů je a co je to vyjasnit jednou.  • PoÚtStČtSoNe
  • Czech  • partners
Zdravotní výrobky pro muže a ženy